Romersk skola, i kretsen av Michele Rocca,1700-tal
Valmis
2018-03-01
517245
| Korkein tarjous | 36 000 SEK |
| Arviointi | 25 000 SEK |
ROMERSK SKOLA, i kretsen av Michele Rocca (1700-tal): Apollon och Daphne, olja på duk, 65x48,5 cm
Old Master-special
Dubblerad, färgbortfall, krackeleringar