Simon Gate Orrefors
Valmis
2018-01-25
515473
| Korkein tarjous | 1 600 SEK |
| Arviointi | 1 500 SEK |
SIMON GATE, vas, Orrefors, rökfärgad glasmassa, fasetterad form, slipad dekor av dansande kvinnor, märkt "248.20. S. G.", höjd ca 18, diameter ca 13 cm
Slitage, repor