Cornelis van Beverloo Corneille färglitografi
Valmis
2018-01-25
515463
| Korkein tarjous | 1 100 SEK |
| Arviointi | 2 000 SEK |
CORNELIS van BEVERLOO CORNEILLE (1922-2010): Figurkomposition, signerad och daterad -79, 250/250, färglitografi, ca 49x62 cm
Blad löst i ramen