Robert Högfeldt akvarell
Valmis
2018-01-25
515451
| Korkein tarjous | 1 500 SEK |
| Arviointi | 3 000 SEK |
ROBERT HÖGFELDT (1894-1986): Sömmerska vid fönster, signerad Robert Högfeldt, akvarell på papper, ca 49x40 cm