Takplafond 1930/40-tal
Closed
2018-01-27
515438
| Sold for | 300 SEK |
| Estimate | 1 500 SEK |
TAKPLAFOND, 1930/40-tal, slipat dekor i löv, råglasskiva, höjd ca 55, diameter 50 cm
Nagg