Spegel gustaviansk
Valmis
2018-01-17
513728
| Korkein tarjous | 17 000 SEK |
| Arviointi | 12 000 SEK |
SPEGEL, gustaviansk, Jönköpings hallstämpel, träskuren dekor, spår av förgyllning, kvicksilverfolierade glas, höjd ca 126x54 cm
Slitage, mindre dekordel saknas nedtill,