Florence Regnier Barral - Lieu XI
Valmis
2018-01-15
513401
| Korkein tarjous | 1 500 SEK |
| Arviointi | 1 500 SEK |
FLORENCE REGNIER BARRAL (Frankrike, född 1946): Lieu XI, monogramsignerad och daterad på baksidan 1984, relief i blandteknik, ca 57x52 cm
Proveniens: Galerie Bonnier, Geneve