Margareta Örtenbald oljemålning
Valmis
2018-01-16
512998
| Korkein tarjous | 1 500 SEK |
| Arviointi | 2 000 SEK |
MARGARETA ÖRTENBLAD (1921-2007): På Nybroplan, signerad M Örtenblad, olja på duk, ca 50x61 cm