Ecke Hedberg Landskap
Closed
2017-12-22
510290
| Sold for | 2 200 SEK |
| Estimate | 1 500 SEK |
ECKE HEDBERG (1868-1959): Landskap, signerad, olja på pannå, ca 45x55 cm