Johan Ossian marinmålning
Valmis
2017-12-22
510288
| Korkein tarjous | 800 SEK |
| Arviointi | 2 000 SEK |
JOHAN OSSIAN ANDERSSON (1889-1975): Fiskbåtar till havs, signerad J. Ossian, olja på duk, ca 50x73 cm