Modellbåt pettersson

Modellbåt pettersson
Modellbåt pettersson
Modellbåt pettersson
Modellbåt pettersson
Modellbåt pettersson
Modellbåt pettersson
Modellbåt pettersson
Modellbåt pettersson
Modellbåt pettersson
Modellbåt pettersson
Modellbåt pettersson
Modellbåt pettersson
Modellbåt pettersson
Modellbåt pettersson
Modellbåt pettersson
Modellbåt pettersson
Modellbåt pettersson
Modellbåt pettersson

Klubbat för:

17 000 SEK

Utropspris

8 000 SEK

MODELLBÅT, 1900-talets första hälft, byggd efter Petterssonbåt som förlaga, mahogny med detaljer i metall, monterad elmotor, längd ca 84 cm

Gösstake baktill lös, mindre skador

505964

2017-12-11