Oljemålning 1800-tal
Closed
2017-12-05
505623
| Sold for | 1 500 SEK |
| Estimate | 2 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Romans, olja på pannå, 32x42 cm
Skador, retuscher