Klubbat för:
1 900 SEK
2 000 SEK
COWBOYS OCH INDIANER, ca 34 st, 1940-1950-tal, övervägande Elastolin, 2 hästdragna ekipage samt wigwam medföljer
Diverse skador
505397
2017-12-10