Supkoppar silver Ryssland
Closed
2017-12-01
505208
| Sold for | 5 400 SEK |
| Estimate | 1 500 SEK |
SUPKOPPAR, 2 st, silver, Ryssland, stämplade Moskva 1700-talets slut, dekor i relieff med gravering, höjd 3,5 cm, spår av invändig förgyllning