Joakim Allgulander litografi
Closed
2017-12-01
505001
| Sold for | 1 500 SEK |
| Estimate | 2 000 SEK |
JOAKIM ALLGULANDER (född 1965): White spot, signerad Joakim Allgulander, numrerad 163/210, litografi, bladstorlek ca 35,5 x 30 cm