Bataljscen oljemålning
Valmis
2017-12-01
504981
| Korkein tarjous | 1 500 SEK |
| Arviointi | 3 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal) Bataljscen, olja på duk, ca 37x57 cm
Dubblerad, färtbortfall