Föreningen Svensk Hemslöjd fåtölj
Valmis
2017-11-15
501130
| Korkein tarjous | 1 200 SEK |
| Arviointi | 2 000 SEK |
FÅTÖLJ, omkring 1900-talets mitt, Föreningen Svensk Hemslöjd, gul textilklädsel, dekorspik, sitthöjd ca
Bruksslitage, smärre fläckar, stomme med märken, en knapp i rygg något lös