Thonet barpallar 1 par
Valmis
2017-11-14
500572
| Korkein tarjous | 1 600 SEK |
| Arviointi | 1 500 SEK |
THONET, barpallar, 1 par, 1900-/2000-tal, varmböjd, gråmålad bok med förkromade fotstöd och skinnklädda sitsar, etikettmärkta, höjd ca 84 cm
Bruksslitage