C Göran Karlsson färgserigrafi
Valmis
2017-11-11
500297
| Korkein tarjous | 500 SEK |
| Arviointi | 2 000 SEK |
C GÖRAN KARLSSON (född 1944): Geometrisk komposition, färgserigrafi, signerad och daterad C Göran Karlsson -81, numrerad 2/60, ca 77 x 57 cm