Håkan Stranf

Håkan Stranf
Håkan Stranf
Håkan Stranf
Håkan Stranf

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

HÅKAN STRAND (född 1959): "af Chapman", signerad och numrerad på etikett på baksdan, 1/15, 2009 pigment print, 48x48 cm

499501

2017-11-09