Tord Leander Enström oljemålning
Valmis
2017-11-04
498133
| Korkein tarjous | 1 000 SEK |
| Arviointi | 2 000 SEK |
TORD LEANDER ENGSTRÖM (1914-1985): Lapporten, signerad Tord -51, olja på pannå, 18x22,5 cm