Roland Kempe
Closed
2017-11-02
497641
| Sold for | 1 500 SEK |
| Estimate | 3 000 SEK |
ROLAND KEMPE (1907-1991): Komposition, signerad R Kempe, olja på duk, ca 38x55 cm
PROVENIENS: Inköpt direkt från konstnären