Fåtöljer av Carl Malmsten
Closed
2017-11-01
497262
| Sold for | 300 SEK |
| Estimate | 2 000 SEK |
CARL MALMSTEN, fåtöljer, 2 st, "Stora fjäderbrickan", 1 i ek och 1 i björk, sitthöjd 40 cm
Slitage, kraftigt nedsmutsad, skador