Soffa skinn
Valmis
2017-10-31
496985
| Korkein tarjous | 800 SEK |
| Arviointi | 2 000 SEK |
SOFFA, skinn, 1900-talets senare del, fast klädsel, ben i förkromad metall, sitthöjd ca 40, längd 200 cm
Bruksslitage, repor