Konrad Peters oljemålning
Valmis
2017-11-06
496887
| Korkein tarjous | 2 000 SEK |
| Arviointi | 1 500 SEK |
KONRAD PETERS (samtida): "Sara (Stydy)", signerad och daterad a tergo Konrad Peters 8/1997, olja på duk, ca 170x130 cm
Smärre ytfläckar, oramad