Ikon Grekland
Valmis
2017-10-29
496578
| Korkein tarjous | 3 400 SEK |
| Arviointi | 2 000 SEK |
IKON, Grekland, 1800-talets mitt, "Gudsmoders från en Deesis", 44,5x37,5 cm
smärre skador