Eduardo Forlenza olja
Valmis
2017-11-07
495693
| Korkein tarjous | 2 600 SEK |
| Arviointi | 1 500 SEK |
EDUARDO FORLENZA (Italien, 1861-1934): Porträtt av kvinna, signerad Forlenza, olja på pannå, 39,5x17 cm