Henrik Bager
Closed
2017-10-25
495344
| Sold for | 800 SEK |
| Estimate | 2 000 SEK |
HENRIK BAGER (född 1948): Motiv fritt från Anders Zorns porträtt av hustrun Emma, signerad med monogram samt daterad 1981, olja på duk, ca 71x62 cm.