Vägglampor mässing
Valmis
2017-10-24
495090
| Korkein tarjous | 3 000 SEK |
| Arviointi | 3 000 SEK |
VÄGGLAMPOR, mässing, 1 par, EWÅ, 1960-tal, ledad arm, konisk skärm i textil, längd ca 55 cm
Smärre slitage