bokhylla mahogny
Closed
2017-10-21
494455
| Sold for | 7 200 SEK |
| Estimate | 2 000 SEK |
BOKHYLLA, mahogny, empirestil, 1900-talets första hälft, brickmärkt "Uppsala Möbleringsaktiebolag", flyttbara hyllplan, höjd ca 137, 184x33 cm
Bruksslitage, ett hyllplan med spricka