Sidobord rokokostil
Valmis
2017-10-20
494319
| Korkein tarjous | 1 300 SEK |
| Arviointi | 1 500 SEK |
SIDEBOARD / SKÄNK, rokokostil, 1900-talets första hälft, bemålat, bronserad dekor av rocailler, tre lådor nedtill, invändigt med hyllplan, höjd ca 96, 201x55 cm
Saknar en nyckelbussning, ytslitage, nyckel finns att avhämta i Utlämningen