Amalia Kuylenstierna oljemålning
Closed
2017-10-20
493656
| Sold for | 500 SEK |
| Estimate | 1 200 SEK |
AMALIA KUYLENSTIERNA (1842-1909): tillskriven, Landskapsmotiv, olja på duk, ca 28x42 cm
Krackeleringar, färgbortfall