Karl Nordström Vid ringmuren
Closed
2017-10-14
492801
| Sold for | 8 000 SEK |
| Estimate | 8 000 SEK |
KARL NORDSTRÖM (1855-1923): ´´Interiör från Nortullsgatan´´ (salen), signerad KN, daterad 1914 á tergo, olja på duk, ca 54x47 cm
Utställningsetikett Svensk Franska konstgalleriet