Einar Krüger oljemålning
Valmis
2017-10-20
492103
| Korkein tarjous | 550 SEK |
| Arviointi | 1 000 SEK |
EINAR KRÜGER (1910-1988): Vinterlandskap, signerad E Krüger, olja på duk, 50x74 cm