Vitrinskåp 1800-talets andra hälft
Valmis
2017-10-12
491509
| Korkein tarjous | 2 400 SEK |
| Arviointi | 2 000 SEK |
VITRINSKÅP för hörn, 1800-talets andra hälft, rotfanér med intarsia, höjd ca 192, 91x54 cm
Skador, lösa delar, lagningar, nyckel finns