tillskriven Jules Dupré olja
Closed
2017-10-12
491111
| Sold for | 2 600 SEK |
| Estimate | 3 000 SEK |
JULES DUPRÉ (Frankrike, 1811-1889) tillskriven: Flodlandskap, monogramsignerad J D, olja på duk fäst på pannå, 30x39 cm