Vas Kina 1800-tal

Vas Kina 1800-tal
Vas Kina 1800-tal
Vas Kina 1800-tal
Vas Kina 1800-tal
Vas Kina 1800-tal
Vas Kina 1800-tal
Vas Kina 1800-tal
Vas Kina 1800-tal
Vas Kina 1800-tal
Vas Kina 1800-tal

Klubbat för:

30 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

VAS, porslin, Kina, 1800-talets slut, med hänklar, dekor av krigsscen i emaljfärger, järnoxid samt guld, botten med fyra karaktärers märke, höjd ca 33 cm

490814

2017-10-08