Skulptur
Valmis
2017-10-03
488964
| Korkein tarjous | 6 200 SEK |
| Arviointi | 2 000 SEK |
SKULPTUR, 1900-talets andra hälft, träskuren, fetischfack, höjd ca 55 cm
Fot med avslag, en fot med lagning