Skulptur
Klubbat för:
6 200 SEK
Arviointi
2 000 SEK
Kuvaus
SKULPTUR, 1900-talets andra hälft, träskuren, fetischfack, höjd ca 55 cm
Kuntoraportti
Fot med avslag, en fot med lagning
488964
Päivämäärä:
2017-10-03