Skulptur

Skulptur
Skulptur
Skulptur
Skulptur
Skulptur
Skulptur
Skulptur
Skulptur

Klubbat för:

6 200 SEK

Arviointi

2 000 SEK

Kuvaus

SKULPTUR, 1900-talets andra hälft, träskuren, fetischfack, höjd ca 55 cm

Kuntoraportti

Fot med avslag, en fot med lagning

488964

Päivämäärä:

2017-10-03