Gunnar Nordström akvarell
Closed
2017-09-29
488108
| Sold for | 1 000 SEK |
| Estimate | 2 000 SEK |
GUNNAR NORDSTRÖM (född 1921): "Klippor och hav, Costa Brava Spanien 1974", signerad G Nordström, akvarell på papper, 54x70 cm