Verandragrupp
Valmis
2017-09-21
486749
| Korkein tarjous | 1 100 SEK |
| Arviointi | 2 000 SEK |
VERANDAGRUPP, repsnöre, 1900-talets mitt, grupp bestående på 2 karmstolar samt cafébord, höjd bord ca 72, diameter 52 cm
Bruksslitage, smärre bristningar