Paraplyställ tidigt 1900-tal
Valmis
2017-09-12
483807
| Korkein tarjous | 400 SEK |
| Arviointi | 1 000 SEK |
PARAPLYSTÄLL, tidigt 1900-tal, gjutjärn och patinerad mässing, kopparinsats, höjd 52, 25 x 25 cm
Bruksslitage, viss ytrost nertill