Taklampa Orrefors Fritz Kurtz
Closed
2017-09-10
483255
| Sold for | 350 SEK |
| Estimate | 1 000 SEK |
FRITZ KURTZ, takarmatur, Orrefors, 1940-tal,
numrerad KD 9775