Hadar Jönzén oljemålning
Valmis
2017-09-07
482558
| Korkein tarjous | 400 SEK |
| Arviointi | 1 500 SEK |
HADAR JÖNZÉN (1885-1977): "Sommarväg", signerad H Jönzen, olja på pannå, ca 54x66 cm