Kassakista
Valmis
2017-09-05
481801
| Korkein tarjous | 2 600 SEK |
| Arviointi | 4 000 SEK |
KASSAKISTA, metall, 1800-tal, bemålad i svart, höjd ca 51, 61 x 41 cm, nyckel saknas
Träsockel med skador, nyckel saknas