Porträtt
Closed
2017-09-03
481556
| Sold for | 1 200 SEK |
| Estimate | 2 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (18/190-tal): (2) Dam- och herrporträtt, osignerade, olja på duk, ca 60x50 cm