Suzy Harris foto

Suzy Harris foto
Suzy Harris foto

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

1 800 SEK

SUZY HARRIS, gelatinfoto, 1950-tal, signerad på baksida Suzy Harris samt stämplad GAMMA Picture Agency New York, 23,5 x 34 cm

481317

2017-09-12