Serveringsvagn teak
Valmis
2017-09-02
481221
| Korkein tarjous | 3 000 SEK |
| Arviointi | 2 000 SEK |
SERVERINGSVAGN, teak, 1960-tal, på hjul, höjd ca 63, 100x42 cm
Bruksslitage