Skåp industri
Closed
2017-09-01
480868
| Sold for | 1 000 SEK |
| Estimate | 2 000 SEK |
KLÄDSKÅP, industridesign, 1940/50-tal, lackerad plåt, 3 dörrar med bakomvarande klädhängare, höjd ca 200, 155x50 cm
Visst slitage