Rullklaffsekretär gustaviansk stil
Closed
2017-08-22
479088
| Sold for | 2 200 SEK |
| Estimate | 2 000 SEK |
RULLKLAFFSEKRETÄR, 1900-talets första hälft, gustaviansk stil, fanerad i mahogny, dekor av inläggningar, 2 lådor, utdragbar, skinnklädd skiva, fack-/lådinredning, mässingsbeslag, hjultrissor, höjd 106, 84x48 cm, nyckel medföljer
Bruksslitage,