Vas Persien silver
Valmis
2017-08-16
478219
| Korkein tarjous | 5 400 SEK |
| Arviointi | 3 000 SEK |
VAS, silver, Persien, tidigt 1900-tal, driven dekor med med bl.a. fåglar och bladverk, höjd ca 25 cm, vikt ca 893 g
Bucklor, skevhet